Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hasta Görüşleri

Ezgi Ünal
Ezgi Ünal

- 10 Temmuz 2022, 23:26

2 yaşındayken merdivenlerden düşme sonucu burnum kırılmış o zaman farkedilmemis fakat ben büyüdükçe ciddi solunum sıkıntıları yaşamaya başladım sürekli hasta oluyordum öncesinde septoplasti ameliyatı oldum ama yeterli değildi . Tabi sağlık sorunu yaşarken de burnumun görüntüsüde çok eğik ve yamuktu ister istemez insanın özgüvenini etkiliyor bu durum . Çok doktorla görüştüm ama hiçbirinde içime sinmeyen bişeyler vardı .. Yakup hocamla tanışana kadar ???? Kendisiyle ilk görüştüğüm anda karar verdim ameliyat olmaya şuan 11 ay oldu ameliyat olalı her geçen gün iyiki diyorum hem sağlığıma kavuştum hemde burnum çok doğal duruyor .. Kendisi hem çok iyi bir cerrah hemde çok iyi bir insan hastalarına öyle ilgili ki ameliyat için hiç korku kalmıyor insanda .. Ne kadar teşekkür etsem azdır hocama .. İyi ki sizinle kesişti yolumuz iyi ki size ameliyat oldum ????????

Nazife Güngör
Nazife Güngör

- 10 Temmuz 2022, 21:11

Benim ayağım kırılmıştı platin takıldı sıra çıkartılmasına gelince çıkarıldı ama dikimedi ortopedi doktoru. Hemen Yakup hoca ile görüştük daha öncesinde kist ameliyatımı da o yapmıştı zaten. Gittik sargıyı açtık dışardan bakıldığında kemik gözüküyordu ve büyük bir alandı. Ben umutsuzdum Yakup hoca hallederiz dedi. Şöyle söyleyeyim dışardan bakıldığında kemik gözükecek vakayı ameliyat etmeden kapattı. 3 günde 1 pansuman sürekli kontrol. Çok çok emek verdi hoca. Bana yürümeyi hayatımı geri verdi kendisine minnettarım.

Esra Aksun
Esra Aksun

Eğitim Yöneticisi - 20 Haziran 2022, 13:17

1987 doğumluyum ve 2011 yılında burun estetiği ameliyatımı Yakup Karabağlı hocam yaptı, kemerli ve büyük bir burnum vardı ve estetiği belli olmayan çok doğal bir buruna sahip oldum kendisinin sayesinde. Çok uzun araştırmalar sonrası ameliyat videoları izleyerek araştırmalar yaptım kimseye guvenemedim fakat Yakup Karabağlı hocamın bana yaptığı ameliyatların öncesi ve sonrası resimlerini göstermesi sonucunda kararımı hiç şüphe duymadan verdim. İyi ki size rastladım ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Ömrüm boyunca da aynaya her baktığımda duacinizim. Elinize emeğinize sağlık değerli Yakup Karabağlı hocam.
Esra Aksun (Ankara)

3 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın